Etiket Arşivi: bilyoner

Bilyoner.com para yatırma ve para çekme

Bilyoner.com dahilinde günümüz şartları altında en uygun teklifler sunulmaktadır. Sizlerde bu alanda rahat bir şekilde sonuca ulaşmak isterseniz öncelikli tercihleriniz arasında bulundurabilir ve rahat bir şekilde gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Para yatırma işlemlerini banka hesabınızdan, Atm’lerden, mobil ödeme ile beraber ya da ptt ile beraber gerçekleştirme imkanına sahip olursunuz. Mobil ödeme sistemi için sadece Turkcell ve Avea ile ortak bir ... Devamını Oku »

Bilyoner de oynanabilen şans oyunları

İddaa oyunu hakkında; Bilyoner.com adresi dahilinde sizlerde dilerseniz rahat bir şekilde iddaa kuponları oluşturma imkanına sahip olabilir ve çok kısa birzaman dilimi içinde kazandığınız bahis tutarının banka hesabınıza yatırılıyor olduğunu rahat bir şekilde gözlemleme imkanına sahip olursunuz. İddaa kuponları ile ilgili olarak ev sahibi takım kazanacak, rakip takım kazanacak ya da berabere bitecek seçeneklerinin yanı sıra aynı zamanda belirlenen handikap ... Devamını Oku »

Bilyoner hakkında bilgiler

http://www.bilyoner.com hakkında bilgiler; Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş. adı altında hizmet sunmakta olan www.bilyoner.com 26 Mart 2004 yılından günümüze dek bu alanda gerekli çalışmaların yürütülmesini sağlamaktadır. 3 Ortak firmanın bir araya gelmesi ile beraber ortaya sunulmakta olan bilyoner.com ile ilgili olarak dijital ortamda sunulmakta olan iddaa oyunu ve milli piyango oyunları ile beraber hizmet sunulmaktadır. Bu alanda daima liderlik çabası dâhilinde ... Devamını Oku »

En güncel iddaa tüyoları ve Bets10 ile ilgili bilgiler iddaatuyolari.com adresinde.